RADIONICA HRVATSKO – AMERIČKOG DRUŠTVA U NAŠOJ ŠKOLI

Dana 2.4.2019. učenici sedmih i osmih razreda naše škole sudjelovali su u radionici Hrvatsko-američkog društva koju je održao gospodin Michael Soucie.

Radionica je bila u sklopu nastave engleskog jezika, a njen naziv bio je Rich and Famous Americans.

Pričali smo o nekim slavnim američkim osobama, ali i o najplaćenijim i najmanje plaćenim poslovima u SAD-u. Na kraju smo odigrali kviz znanja u kojem je pobijedila Paula Tomaić, učenica 8. b razreda i za nagradu osvojila knjigu o znanstvenicima i istraživačima svijeta.

Upoznali smo se s programom Hrvatsko-američkog društva te načinima razmjene učenika i mogućnostima odlaska u ljetni kamp u SAD.
Radionicu bih preporučila svima zato što je zabavna i  pruža mogućnost komunikacije isključivo na engleskom jeziku.

Klara Balen, 8.b

objavio: Sandra Ivković   datum: 4. 4. 2019.

EKO ŠKOLA

Godine 1991. naša škola postala je članom Pokreta prijatelja prirode, danas Udruge "Lijepa Naša" . 1997. uključeni smo u program "Eko škola".

ŽUBOR

Ponosni smo na naš školski list Žubor koji izlazi od 1975. godine.

HIMNA ŠKOLE

Naša škola 2010. godine je dobila i himnu, tekst i glazbu napisao je učitelj glazbene kulture Vlado Matić.

LISTEK

Učeničku zadrugu "Listek" smo osnovali 2002. godine. Radimo od početka na očuvanju okoliša i kulturne baštine.