Učenik generacije 2019./2020.

Učiteljsko vijeće ove je godine za učenika generacije proglasilo učenika 8.c razreda Ninu Radočaja.

Na sjednici Učiteljskog vijeća 23. lipnja 2020. usvojen je prijedlog da se za učenika generacije proglasi učenik 8.c razreda - Nino Radočaj.

U tijeku svog školovanja Nino Radočaj sve je razrede 1- 8. završio s odličnim uspjehom, a svi nastavni predmeti ocijenjeni su odličnim ocjenama.

Osim što je bio marljiv učenik, Nino se isticao i uzornim ponašanjem te nadasve širenjem i poticanjem pozitivnog i prijateljskog ozračja u svom razredu i u školi.

Kao predsjednik razreda pokazao je svu ozbiljnost i odgovornost funkcije koju je savjesno obavljao i bio uzor drugima.

Svojim nastupom i sudjelovanjem  pridonosio je kvaliteti školskih priredbi te mnogih izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti.

Šk.god.2016./2017. - sudjelovao je na državnom i svehrvatskom natjecanju Ekološki kviz „Lijepa Naša“.

Šk.god.2017./2018. kao član dramske grupe njemačkog jezika  pridonio je uspješnosti dramske izvedbe na međunarodnoj manifestaciji Theaterspiele  promovirajući na taj način rad naše izborne nastave njemačkog jezika.

2018./2019. bio je pobjednik školskog Nacionalnog kviza za poticanje čitanja te svojim primjerom ukazao na važnost poticanja čitanja.

2018./2019. sudjelovao je na županijskom natjecanju LiDraNo u kategoriji novinarski izraz.

2019./2020. sudjeluje  na županijskoj razini LiDraNo u dvije kategorije- literarni i novinarski izraz. Novinarski rad predložen je za  najvišu - državnu razinu.

Svojim trudom i zalaganjem doprinio je da je dvije godine za redom sa svojim razredom  osvoji prvu nagradu grada Zagreba na natječaju „Škola bez droge- grad bez droge“ u kategoriji plakata.
(2018./2019., 2019. /2020.)

2019./2020. - gostuje na Hrvatskoj televiziji. Zahvaljujući sigurnom nastupu, svojoj rječitosti i poznavanju teme, uspješno predstavlja rad naše škole vezan  uz prevenciju ovisnosti te tako potiče  mlade na promišljanje o zdravom  načinu života.

Osim što se isticao svojim radom i ponašanjem u školi, isto tako Nino se kao član Taekwando kluba Dubrava može pohvaliti i sportskim uspjesima.

2018. godine na Prvenstvu Hrvatske u formama osvaja 3. mjesto.

2019. godine na Prvenstvu Hrvatske u formama osvaja 2. mjesto.

Čestitamo Nini na tituli učenika generacije te mu želimo radostan i uspješan nastavak školovanja.

objavio: Nikolina Turkalj   datum: 6. 7. 2020.

Ovaj tjedan: 2089